Pište:    info@spartangym.cz
Přihlásit se

O nás

SPARTAN GYM je nově vybudované fitness se zázemím pro FUNKČNÍ TRÉNINKY a BOJOVÉ SPORTY v centru Prahy na Vinohradech. V jedinečně situovaném prostředí tělocvičny v těsné blízkosti Jiřího z Poděbrad najdeš špičkové vybavení, profesionální trenéry a efektivní tréninkové programy. Když chceš být tvrdý, musí být tvrdý i tvůj trénink. Tohle je SPARTAN GYM

Fitko o-nas

 

Proč my?

SPARTAN GYM je pojem, který se ti nesmazatelně vryje do paměti hned po prvním tréninku! Pro tvůj sportovní rozvoj používáme jen ty nejúčinnější tréninkové metody, které neustále zdokonalujeme a aktuálně upravujeme podle světových trendů. Soustavně vylepšujeme tréninkové podmínky, zdokonalujeme tělocvičnu a doplňujeme nové vybavení, aby pro tebe cviční bylo kreativní a zábavné. Tvůj trénink vedou pouze špičkový trenéři s osobním přístupem a mnohaletou praxí. K dosažení dokonalosti SPARTAN GYM chybíš už jen ty!

SPORTOVNÍ KLUB

SPARTAN GYM není jen další tělocvična. SPARTAN GYM, to je sportovní klub s přátelskou atmosféru a motivujícím přístupem k tréninku. Jsme parta lidi, kteří  berou sport jako svůj životni styl. Chceme, aby nás společný trénink bavil a přinášel radost. Věříme, že pokud má sportovec trénink skutečně rád, vydá ze sebe maximum. Základem je pro nás osobní přistup ke každému, kdo k nám přijde. Věř, že ať už je tvým cílem tvrdě trénovat a budovat sportovní kariéru, nebo si jen tak zamakat s bandou nadšenců, u nás to najdeš. I ty k nám můžeš patřit!

 

Fitko Fitko Fitko Fitko Fitko Fitko 

Naše filosofie

SPARTAN GYM byl založen s myšlenkou vytvořit komplexní tělocvičnu v centru Prahy. Nechali jsme se inspirovat mytologií o drsných tréninkových metodách spartských bojovníků, a přenesli tuto filosofii do moderní doby. SPARTAN GYM tak navazuje na tradici antické SPARTY.

Zdokonal se podle antického ideálu Kalokagathia. Dosáhni harmonického souladu a vyváženosti tělesné i duševní krásy. Získej silné tělo a čistou hlavu skrz tvrdý trénink v tělocvičně SPARTAN GYM!

Tradice Sparty

Městský stát SPARTA byl ve starověkém Řecku proslulý zdatností svých bojovníků. Občané Sparty byli od malička vychováváni přísným a disciplinovaným výcvikem Agoge, který začínal již v raném dětství. SPARTAN GYM oživuje odkaz a tradice tvrdého tréninku SPARTY. Staň se i TY novodobým spartským bojovníkem!