Pište:    info@spartangym.cz
Přihlásit se

MMA

MMA závodní stáj

SPARTAN GYM buduje profesionální závodní stáj sportovců, trenérů, koučů a promotérů. Poskytujeme výjimečné zázemí a podmínky pro sportovní karieru. Sportovci se společně připravuji jako tým. Naší filosofií je, že pokud tým funguje jako celek, zvyšuje se šance úspěchu pro každého sportovce jako individuálního bojovníka. Ve SPARTAN GYM má každý vrcholový sportovec svou sportovní kartu ve které evidujeme záznam o jeho sportovní výkonnosti a schopnostech. Sportovci se řídí tréninkovým plánem a jsou povinni jej dodržovat. Maji přísný tréninkový režim, např. jako v ledním hokeji. Sportovcům, kteří prokážou svým disciplinovaným přístupem a tréninkovým úsilím své schopnosti, je nabídnuta výhodná smlouva pro závodníka. Hledáme také mladé talenty, kterým věnujeme svou pozornost. U nás můžeš začít svou profesionální sportovní kariéru i TY

MMA tréninkový systém

Ve SPARTAN GYM PRAHA si zakládáme na systematické sportovní výuce MMA. Náš tréninkový systém zahrnuje přípravu sportovců v oblasti technicko-taktické i kondiční. Pro trénink používáme moderní metody a sportovní vybavení pro dosazení maximální výkonnosti sportovců. Koncept našich tréninků je postaven na celé řadě tradičních bojových umění a moderních bojových sportech, které vhodně kombinujeme. Naším prvořadým cílem je, aby naši sportovci patřili k naprosté špičce. 

MMA styl

Trenéři SPARTEN GYM používají pro sportovní přípravu MMA tyto bojové umění a sporty: Pro trénink Strickingu kombinujeme Kickbox, Box, Muay Thai a Taekwondo. Pro trénink Grapplingu je to pak Zápas, Brazilské Jiu-Jitsu a Combat Sambo.

MMA koncept výuky

Standup game - postoj, pohyb, údery, kopy, úhyby, kryty, bloky a kontry Middle game - clinch, dirty boxing, takedowny a anti-grappling Ground game -  pozice, přechody, ground and pound, páky, škrcení,  úniky, kryty a bloky.

MMA tréninky